Automatyk

AUTOMATYK

Miejsce pracy: Legnica

Zadania na stanowisku:

  • diagnostyka linii produkcyjnych
    • PLC:
    • Siemens S7,
    • Mitsubishi;
    • Przemienniki/Przekształtniki:
    • Siemens: Sinamics, Micromaster, Simoreg DC Master,
    • Schneider Altivar,
    • SEW,
    • Nidec Mentor MP,
  • usuwanie usterek i awarii, analiza ich przyczyn i przeciwdziałanie ponownemu wystąpieniu,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych,
  • dostosowanie oraz optymalizacja oprogramowania sterowników PLC oraz napędów,
  • dbanie o dobry stan układów napędowych oraz AKPiA,
  • dbanie o optymalną ilość części zapasowych,
  • opracowywanie planów inwestycyjno-remontowych,
  • prowadzenie dokumentacji.
Wymagamy:
  • wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika przemysłowa itp.),
  • doświadczenia w programowaniu sterowników Siemens S7,
  • umiejętności biegłego czytania dokumentacji elektrycznej/pneumatycznej/hydraulicznej,
  • znajomości przemysłowych interfejsów komunikacyjnych oraz umiejętności ich diagnozowania,
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji napędowych (nawijarki, odwijarki, akumulatory, współdzielenie obciążenia, kontrola momentu, synchronizacja) oraz diagnozowaniu ich usterek oraz awarii,
  • motywacji do pracy, efektywności,
  • umiejętności samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów,
  • znajomości j. angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym.
Mile widziane:
  • uprawienia SEP,
  • doświadczenie w utrzymania ruchu,
  • ukończony kurs programowania sterowników Siemens S7,
  • certyfikat inżyniera sieci ProfiBus DP.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • pracę na jednozmianową, wolne weekendy,
  • pracę w niewielkiej grupie i przyjaznej atmosferze,
  • finansowanie kursów i szkoleń,
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość wieloletniego zatrudnienia i rozwoju osobistego.
Oferty można przesyłać na adres:
Cynk-Mal S.A.
Legnica, ul. Pątnowska 48
e-mail: ryzewska@cynkmal.pl
Uwaga, odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacji przez CYNK-MAL S.A. z siedzibą w Legnicy, przy ul. Pątnowskiej 48. Wiem, że w dowolnym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, ze zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną odnośnie ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji również w przyszłych procesach rekrutacji.

Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji znajduje się tutaj.