Księgowy/Księgowa

Oferta pracy księgowego/księgowej

KSIĘGOWA - KSIĘGOWY

Praca księgowego/księgowej

Miejsce pracy: Legnica

Zadania:

  • przetwarzanie dokumentacji, dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży krajowych oraz zagranicznych,
  • weryfikacja dokumentów księgowych w zakresie przepisów ustawy CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości,
  • weryfikacja poprawności dokumentów związanych z obrotem magazynowym i ich księgowanie,
  • prowadzenie księgi inwentarzowej majątku trwałego,
  • ewidencja dokumentów bankowych i kasowych w walucie krajowej i zagranicznej,
  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgodnienie sald,
  • sporządzanie analiz i raportów,
  • sporządzanie okresowych sprawozdań statystycznych,
  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa w zakresie wykonywanych obowiązków.
Wymagania:
  • posiadasz minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • posiadasz znajomość systemów finansowo-księgowych, mile widziana znajomość Comarch ERP XL,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, sumienność i staranność w realizacji obowiązków służbowych;
Oferujemy:
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy;
Oferty można przesyłać na adres:
Cynk-Mal S.A.
Legnica, ul. Pątnowska 48
e-mail: choniawko@cynkmal.pl
Uwaga, odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacji przez CYNK-MAL S.A. z siedzibą w Legnicy, przy ul. Pątnowskiej 48. Wiem, że w dowolnym momencie mogę wycofać zgodę, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Oświadczam, ze zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną odnośnie ochrony danych osobowych w procesie rekrutacji.

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji również w przyszłych procesach rekrutacji.

Pełna informacja odnośnie przetwarzania danych osobowych w celu rekrutacji znajduje się tutaj.